Mutfağımızın Penceresinden Bulaşık Yıkarken Dalıp Gidiyorum

Ravza Yılmaz Söğüt 👉Neciyim 👉Nereden geldim 👉 Nereye gidiyorum 🤔 Nur Seyyahı👈❤Bir İnci Anaokulları http://www.birincianaokullari.com/
ravzayilmazsogut tarafından paylaşılan Ravza Yılmaz Söğüt ve Mutfağımızın Penceresinden Bulaşık Yıkarken Dalıp Gidiyorum konulu resim, 20 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Mutfağımızın penceresinden bulaşık yıkarken dalıp gidiyorum çoğu zaman.. kafamı kaldırıp baktığımda sadece Kâinatla iç içeyim.. Doğal yaşam.. Sincapların ağaçtan tırmanışı, ağaçların Rabbinin güzelliğine aynalık etmesi, kuşların cıvıldaşıp kim bilir ne dedikleri; fakat benim paslı kulaklarımın tam işitmeyişi.. Daha nicee manalar.. Doğal yaşam diyorum, insan fıtratına ne kadarda aşina.. Pencerenin dışından, içeriye giriyor gözlerim.. 1 yıl için yaşanıp, kullanılacak mutfakta, her şey Türkiyeye göre az ama gayet yeterli.. Mesela alışverişe çıktığında, aa bu kullanışlı bir şeey deyip, akıl süzgecinden geçirdikten sonra yok yok kısacık zaman için ne gerek var deyip bırakıvermek.. 1 yıllık ingiltere gurbetini bırak, Dünyada böyle değilmi, 3 günlük dünya..! İşte bu diyorum, ne kadar az eşya, o kadar rahat insan, o kadar doğal.. Çok şeye sahip olmak değil, az şeye ihtiyaç duymak, belkide dünyanın o gizemli, sırrını çözmek demek..
, ingiltereguncesi , coventry , tefekkur

Bir Ayet: Nisa 73: Ve eğer Allah´tan size bir lütuf ve zafer erişecek olsa, sizinle kendisi arasında hiç sevgi yokmuş gibi, bu sefer de hiç şüphesiz şöyle diyecek: Ah ne olurdu, onlarla beraber olaydım da büyük murada ereydim.