🚩 MAKAM-I TEBLİĞ 🚩

Hayra Vesile Olan, Hayrı Yapan Gibidir.

🚩 MAKAM-I TEBLİĞ 🚩 "Sen anlat, vazifeni yap, gerisini Allâh'a bırak. Hidayet Allâh'tan." 📌Özel sorularınız için;📩Erkekler➡ @eneskadirseker📩Bayanlar➡ @aisenurseker http://twitter.com/tebligmakami
tebligmakami tarafından paylaşılan 🚩 MAKAM-I TEBLİĞ 🚩 ve Hayra Vesile Olan, Hayrı Yapan Gibidir. konulu resim, 4 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Hayra vesile olan, Hayrı yapan gibidir. Bunun gibi daha cok soru gelmesi icin fotografı begenelim ve nokta dahi olsa yorum yapalım duyuralım bu hizmeti… Allah razı olsun.
.
.
.
, ismailaga, mahmutefendi , hayirlicumalar , namaz , dua , ibadet , kartal, keyif , sözlerköşkü , müslüman , hayalhanem, türkiye , istanbul , çay , huzur , aşk, cübbeliahmethoca , cennet , sohbet , şiirsokakta, tesettür , ahiret , gununkaresi , allah , tebligmakami , hadis , ayet , muhammedgulhoca

Bir Ayet: Nisa 13 - İşte bütün bu hükümler, Allah´ın koyduğu hükümler ve çizdiği sınırlardır. Kim Allah´a ve Peygamberine itâat ederse Allah onu altlarından ırmaklar akan cennetlere koyar. Onlar, orada ebedî olarak kalacaklardır. İşte büyük kurtuluş budur.