Allahım..bizleri Kapından Ayırma..bizleri Sana Dosdoğru Ibadet

Ekonomik UMRE Paketleri İbadet ve gezi rehberi...en ekonomik fiyatlar ile sizleri kutsal topraklara taşıyoruz... http://www.ekonomikumrepaketleri.com/
ekonomikumrepaketleri tarafından paylaşılan Ekonomik UMRE Paketleri ve Allahım..bizleri Kapından Ayırma..bizleri Sana Dosdoğru Ibadet konulu resim, 2 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Allahım..Bizleri kapından ayırma..bizleri sana dosdoğru ibadet eden kullarından eyle…bizleri tez vakit beytullaha kavuştur yaa rabbi..
, bismillahirrahmanirrahim , ibadet , beytullah , kul , kâbe , mekke , medinah , zemzem , namaz , tavaf , umre , ümre , hacc , hac , hajj , ihram , medine , medina , kutsal , müslim , müslüman , ekonomikumrepaketleri , kabe, makkah

Bir Ayet: Tegabun 9: Toplanma günü için sizi topladığı zaman var ya, işte o gün, kimin aldandığının açığa çıkacağı aldanma günüdür. Kim Allah´a inanır ve yararlı iş yaparsa, Allah onun kötülüklerini örter ve onu, içinde ebedi kalacakları, altlarından ırmaklar akan cennetlere sokar. İşte büyük kurtuluş budur.