Aminsabaha Kavuşturan Rabbimize Hamd Olsun Yeni

Olma yolunda… Hayata BİSMİLLAH!Acıya ELHAMDÜLİLLAH! Âha ESTAĞFİRULLAH!Gözyaşına SubhanALLAH! Lal olan dilime'de"LA İLÂHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULALLAH"
islamakul tarafından paylaşılan Olma yolunda… ve Aminsabaha Kavuşturan Rabbimize Hamd Olsun Yeni konulu resim, 8 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Aminsabaha kavuşturan Rabbimize hamd olsun yeni güne , Bismillâhirahmanirrahim سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم
Sabah şerifleriniz hayr olsunRabbim bu yeni günde sizlere dert keder vermesin Rabbim hiç bir Kulunu açlıkla imtihan etmesin kimsesiz kullarına yardım göndersin Rabbim acı çeken zulüm gören tüm müslüman din kardeşlerimizin yâr ve yardımcısı olsun zalimleri kahreylesin mazlumları korusun Rabbim yollarda yolculuklarda olan kardeşlerime kazasız belasız gidecekleri yerlere ulaşmayı nasip etsin Rabbim askerimizi polisimizi korusun hastalarımıza şifa dertlilerimize deva borçlularımıza ödeme imkanı helal rızık nasip etsin Âminkardeşlerim hayırlı sabahlar hayırlı cumalar…
.
.
.
.
.

ℹ Not: Paylaşımlarımızı istediğiniz gibi alabilirsiniz, paylaşabilirsiniz, bu bizi çok mutlu eder, çünkü;

Bir Ayet: Tevbe 69: Allah onlara, altından ırmaklar akan cennetler hazırladı. İçlerinde ebedi kalacaklar. İşte o büyük kurtuluş budur.