нι̇ℓαℓ💕﷽💕اللهْ ☝🇹🇷🇸🇩

Rahmetine Sığınıyorum Affet Allah’Im❤️hayırlı,huzurlu Geceler Dilerim

нι̇ℓαℓ💕﷽💕اللهْ ☝🇹🇷🇸🇩 ѕαηα Aℓℓαн'ι нαтιяℓαтαηι ѕєν 💕(ﷺ)💕ʟᴏᴠᴇ ᴛʜᴇ ᴏɴᴇ ᴡʜᴏ ʀᴇᴍɪɴᴅs ʏᴏᴜ ᴀʟʟᴀʜالله❤KUR'AN-I KERİM AŞKTIR ❤σ вєηι̇м ѕєѕι̇η∂єнυzυявυℓ∂υğυм❣️يوسف_الدغوش❣️ http://instagram.com/kuranikerimasktir
yusufyuzluler tarafından paylaşılan нι̇ℓαℓ💕﷽💕اللهْ ☝🇹🇷🇸🇩 ve Rahmetine Sığınıyorum Affet Allah’Im❤️hayırlı,huzurlu Geceler Dilerim konulu resim, 4 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Rahmetine sığınıyorum Affet Allah’ım❤️Hayırlı,huzurlu geceler dilerim kardeşlerim Esselamu aleyküm ❤️
Allah’ım! Senden istenen şeylerin hayırlısını, duanın hayırlısını, kurtuluşun hayırlısını, işlerin hayırlısını, sevabın hayırlısını, hayatın hayırlısını, ölümün hayırlısını istiyorum. Beni dinimde sabit kıl, mizanda sevaplarımın ağır gelmesini nasip eyle, imanımı gerçek eyle, derecelerimi yükselt, namazımı kabul eyle, günahımı bağışla. (Allah’ım!) Senden cennette yüksek dereceler istiyorum. Allah’ım! Senden benim için hayırları açmanı, işlerimin hayırla sonuçlanmasını, önceki, açığı ve gizlisi ile her türlü hayırı, cennette yüksek dereceler istiyorum. (Allah’ım!) Duamı kabul eyle. Allah’ım! Senden gelecekte olacak şeylerin hayırlı olanlarını, yaptıklarımın hayırlısını, gizli şeylerin hayırlısını, açık olan şeylerin hayırlısını ve cennette yüksek dereceler istiyorum. (Allah’ım!) Duamı kabul eyle. Allah’ım! Senden şanımı yükseltmeni, günahlarımı silmeni, işlerimi ıslah etmeni, kalbimi temizlemeni, tenasül uzvumu korumanı, kalbimi nurlandırmanı, günahımı bağışlamanı ve cennette yüksek dereceler istiyorum. (Allah’ım!) Duamı kabul eyle. Allah’ım! Senden nefsim, kulağım, gözüm, ruhum, yaratılışım ve ahlakım, ailem, hayatım ve ölümüm ve işlerim hakkında benden razı ol, hayır ve hasenatımı kabul eyle ve cennette yüksek dereceler istiyorum. (Allah’ım!) Duamı kabul eyle.

Bir Ayet: Duhan 57: (Bunların hepsi) Rabbinden bir lütuf olarak (verilmiştir.) İşte büyük kurtuluş budur.