Hiçbir Şeyin Ondan Gizlenmesi Mümkün Değildir. ▪️ ▪️ .

# # # # # #
Ateistecevap ☝İslami, Bilimsel ve Felsefî 😉📚 👉ATEİZM, AGNOSTİSİZM, DEİZM vs Sorularınızı DM'den sorabilirsiniz. ☝Sanatlı bir eser, sanatkârı icap eder https://youtu.be/9L89x8jbmlM
ateistecevap tarafından paylaşılan Ateistecevap ve Hiçbir Şeyin Ondan Gizlenmesi Mümkün Değildir. ▪️ ▪️ . konulu resim, 17 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Hiçbir şeyin ondan gizlenmesi mümkün değildir…
▪️
▪️
. .(İSLAMİ KONUDA SORULARI OLAN, MÜSLÜMANIM AMA SEVGİLİM VAR DİYEN, MÜSLÜMANIM AMA NAMAZ KILMIYORUM DİYEN KARDEŞLERİM SORULARINIZI DM DEN SORABILIRSINIZ)
.
.
.
, din , allah , namaz , iman , mekke , islam , kuran , müslüman , islamic, ezan , sevgi , hzmuhammed , hadis , müslüman , şiir , dua , hayat , ibadet , medine , kardeş , muslim , aşk , huzur , türkiye , subhanallah, worship , sözlerköşkü , çayhouse

Bir Ayet: Tevbe 100: Muhacir ve Ensar´dan İslâm´a ilk önce girenlerin başta gelenleri ve iyi amellerle onların ardınca gidenler var ya, işte Allah onlardan razı oldu, onlar da Allah´dan razı oldular ve onlara, altlarında ırmaklar akan cennetler hazırladı ki, içlerinde ebedi kalacaklar.