нι̇ℓαℓ💕﷽💕اللهْ ☝🇹🇷

Allah’Im! Bizleri Ayrılıklardan Fitne Ve Fesattan

# # # # # #
нι̇ℓαℓ💕﷽💕اللهْ ☝🇹🇷 ѕαηα Aℓℓαн'ι нαтιяℓαтαηι ѕєν 💕(ﷺ)💕 love the one who reminds you Allah الله ❤KUR'AN-I KERİM AŞKTIR ❤ 💌σ вєηι̇м ѕєѕι̇η∂єнυzυявυℓ∂υğυм💌 يوسف_الدغوش http://instagram.com/kuranikerimasktir
yusufyuzluler tarafından paylaşılan нι̇ℓαℓ💕﷽💕اللهْ ☝🇹🇷 ve Allah’Im! Bizleri Ayrılıklardan Fitne Ve Fesattan konulu resim, 2 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Allah’ım! Bizleri ayrılıklardan, fitne ve fesattan uzaklaştır. Maddi ve manevi güçlerimizi birleştir. Aramızdaki dayanışmayı güçlendir. İstiklal ve istikbalimize pranga vurmaya çalışan dahili ve harici düşmanlara karşı bizi mansur ve muzaffer eyle Allah’ım!

Ey merhametlilerin en merhametlisi olan Allah’ım! Dünya’nın neresinde olursa olsun ezilen, açlık, kıtlık ve sefalet çeken mazlumlara ve biçarelere yardım eyle.

Allah’ım! Gencecik bedenlerini vatanlarına siper eden, canlarını din-ü devlet, mülk-ü millet uğrunda feda eden, istiklal ve istikbalimiz uğrunda ruhunu sana armağan eden şehitlerimizin hüznü ile sana yalvarıyoruz. Ellerimizi boş çevirme Allah’ım.

Vatan için, millet için, barış için, huzur için, din için, mukaddesat için, hürriyetimiz ve geleceğimiz için can veren bütün şehitlerimizi rahmetinle kucakla Allah’ım.

Gelen acı haberlerle yürekleri dağlanan annelere, babalara, eşlere, evlatlara sabr-ı cemil ihsan eyle Allah’ım. Canını hiçe sayıp vatana hizmet eden bütün güvenlik güçlerimizi esirgeAllah’ım
.
.
.
.
. ⚊⚊⚊ೋღ❤ღೋ⚊⚊⚊
, yusufyuzluler , namaz , dua , amin, huzur, quran, hadis, cennet , aşk, allah , allahuakbar , instamood , instagram , instagood , nephew , turkiye , dünya , hayat, Sevgili , Hzmuhammed, lailaheillallah
⚊⚊⚊ೋღ❤ღೋ⚊⚊⚊

Bir Ayet: Nisa 13 - İşte bütün bu hükümler, Allah´ın koyduğu hükümler ve çizdiği sınırlardır. Kim Allah´a ve Peygamberine itâat ederse Allah onu altlarından ırmaklar akan cennetlere koyar. Onlar, orada ebedî olarak kalacaklardır. İşte büyük kurtuluş budur.