Nevi Şahsına Münhasır 1 Ceylan

Allah(Cc) Ilmimizi Artırsın. Ve Ilmi Ile

# # # # # #
Nevi Şahsına Münhasır 1 Ceylan Şimdilik Okur, zamanla Yazar olmayı diler 📚 Öğretmenliğe atanıp psikolog olmayı da ister. Bir karışık ruh halidir ki Ne siz sorun Ne de beni yorun!
aristoce tarafından paylaşılan Nevi Şahsına Münhasır 1 Ceylan ve Allah(Cc) Ilmimizi Artırsın. Ve Ilmi Ile konulu resim, 2 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Allah(cc) ilmimizi artırsın. Ve ilmi ile amel edenlerden eylesin bizi.
Bir müslümanın Allahın razı olduğu hayatı yaşaması için O’nun ayetlerini ve Habibi’nin uygulamalarını bilmesi gerek. Zira yapmak için bilmek gerek.
Allah Teala bilinçlice amel işleyenleri taklit edenlerden daha çok sever. Ve bu nedenledir ki kullarından hep düşünmelerini, tefekkür etmelerini, bilinçle hareket etmelerini ister.
‘Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu’ diyerek ilmin kendi katındaki değerinden bahseder.
Allah okumamızı, anlamamızı, öğrendiklerimizi yapmamızı istiyor.
Habibi’ne benzememizi, O’na benzedikçe bizi daha çok seveceğini söylüyor.
O halde bizi Yaratan Rabbimizin hakkımızda murad ettiği hayat için uğraşalım. Bulup hayırla yaşayalım.
Neyi bekliyoruz ki
.
Hadi!
.
, imamnevevi , riyazussalihin , ravzayayınları , ayet , hadis , sünnet , kitap , kitapoku , okumaeylemi , okumayıseviyorum , okudumbitti , okumadığıngünkaranlıktasın , ikra , kimneokudu , kitaptavsiyesi , kitapkurdu , okuyankızlarkulübü , kitaplariyikivar , kitapöner , kitaplaryolda , kitaplarkalpkirmazlar , kitapayraci , oku , aklet , düşün , naklet , hadi , instabook , bookstagram

Bir Ayet: Duhan 57: (Bunların hepsi) Rabbinden bir lütuf olarak (verilmiştir.) İşte büyük kurtuluş budur.