🎉Online 🎁Magaza Alışveriş

Hayirı Cumalar Günaydınnn. Ebu Hüreyre (R.a)’Den Rivayete

# # # # # #
🎉Online 🎁Magaza Alışveriş 🎁İhtiyacınızın ve Hayalinizin Ötesindeki Zengin Dünya ☞İhtiyacsa'da! 🛍 0 ve 2.ci el ürünler🚘🛏 🏘Gayrimenkul Danışmanlık ☏5393748662 🌏Konak/İZMİR http://trihtiyacsa.com/
ihtiyacsa tarafından paylaşılan 🎉Online 🎁Magaza Alışveriş ve Hayirı Cumalar Günaydınnn. Ebu Hüreyre (R.a)’Den Rivayete konulu resim, 1 defa beğenilmiş ve 99 kez görüntülenmiştir.

Hayirı Cumalar…. Günaydınnn…
Ebu Hüreyre (r.a)’den rivayete göre, Peygamber Efendimiz ( s.a.v) şöyle buyurmuştur: **Güneşin doğduğu en hayırlı gün *Cuma günüdür. Adem (a.s) o gün yaratıldı, o gün Cennete konuldu ve o gün Cennetten çıkarıldı. (Müslim, Cuma: 5; Tirmizi, Cuma: 353)
, İzmir , Konak
, Cuma , Hayırlıgün , Cennetkapisi , Cennet , Dua , Hikmet , Takva , ehlisunnet , HzPeygamberimiz , sav , Hadis , hadisderyası , Güneş , Adem , EbuHüreyre , Müslim , Tirmizi , Kuran, Gunaydin , Günaydın , Hayırlı , Cumalar , Hayirlicumalar

Bir Ayet: Rad 26: Allah, dilediği kimseye rızkı genişletir de, daraltır da. Onlar ise dünya hayatı ile ferahlanmaktalar. Oysa düna hayatı ahiret hayatının yanında bir yol azığından ibarettir.