✏Iyilik Yaparak Özünü Allaha Veren Kimse,şüphesiz

# # # # # # #
Eyüpterzioglu "Hayat yılların sayısına göre değil,zamanın bilincine göre yaşanır."☝
eyup_terzioglu tarafından paylaşılan Eyüpterzioglu ve ✏Iyilik Yaparak Özünü Allaha Veren Kimse,şüphesiz konulu resim, 2 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

✏İyilik yaparak özünü Allaha veren kimse,şüphesiz en sağlam kulpa sarılmış olur.(Lokman 31), islam, kitapoku, kitaplar, kitapkurdu, kitapayraci, müslüman, ifav, dinikitaplar, kitapsevgisi, kitaptavsiyesi, kitapoku, tevhid, camii, tevhid, namaz, cami, merhamet, kuran, kadın, toplum, imam, istanbul, hadis, erkek, arkadas, dost, ayet, ismaillütfiçakan, kitapoku, tevhid, camii, tevhid, namaz, cami, merhamet, kuran, kadın, toplum, imam, istanbul, hadis, erkek, arkadas, dost, ayet, ismaillütfiçakan, sapoku, tevhid, camii, tevhid, namaz, cami, merhamet, kuran, kadın, toplum, imam, istanbul, hadis, erkek, arkadas, dost, ayet, sırat-ımüstakimveyolcuları, siratimustakimveyolculari

Bir Ayet: Nisa 13 - İşte bütün bu hükümler, Allah´ın koyduğu hükümler ve çizdiği sınırlardır. Kim Allah´a ve Peygamberine itâat ederse Allah onu altlarından ırmaklar akan cennetlere koyar. Onlar, orada ebedî olarak kalacaklardır. İşte büyük kurtuluş budur.