Bu Aralar Ne Kadar Da Çok

# # # # # #
✖Sena✖ ✨Muslim 🌍Hüküm ancak Allahındır📖 لا إله إلا الله☝ 🌸Allah bize yeter, O ne güzel vekildir. 🚨Zulme hayır! 💙PaperQuilling 💎Turkey 📸My world
sena17_ tarafından paylaşılan ✖Sena✖ ve Bu Aralar Ne Kadar Da Çok konulu resim, 1 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

Bu aralar ne kadar da çok afet haberi duyuyoruz. Ne sadece bakıp geçmeli, ne de Sadece yaşayıp geçmeli. Allahın kudretinin ne büyük olduğunu görüyoruz. Kimsenin karşı koyacak gücü yok..Öyle görünüyor ki, bu efetler bize, kıyametin dehşetinden korunmaya yönelik uyarılar barındırıyor.. Durumlarımızı düzeltmeliyiz.. Rabbimizin emirlerine dönmeliyiz. Nankörlüğe bir son vermeliyiz. Yaratan yarattığını yönlendirmek ister. Bize nice nimetler verdi. Bakın ne kadar aciziz. Onun gücü karşısında ne kadar da aciziz..

, kitaplar, hadis , instagram , meal, sel, kuran , dolu , renk , afet
, tevbe, zikir , allah , islam , ayet, tevekkül , iman , islamic, kitap , book , dünya , books, elhamdulillah , kitaptavsiyesi , kitapkurdu , like4like , quran, vakit , lailahaillallah, okuyalım

Bir Ayet: Rad 29: Onlar ki, iman etmişler ve salih ameller işlemişlerdir, ne mutlu onlara, varacakları yer de ne güzeldir!