De Ki: “Muhakkak Ki Allah’A

# # # #
Allaha Yakın Allah’ın ipi, Allah’a ulaşmayı dilemektir. Sadece Allah’a ulaşmayı dileyenler, Allah’a yönelenler fırkalara ayrılmayanlardır.
allaha_yakin tarafından paylaşılan Allaha Yakın ve De Ki: “Muhakkak Ki Allah’A konulu resim, 5 defa beğenilmiş ve kez görüntülenmiştir.

De ki: “Muhakkak ki Allah’a ulaşmak (Allah’ın Kendisine ulaştırması) işte o, hidayettir.” 2/BAKARA 120 , Aşk , Tasavvuf , Allah , Namaz , Sevgi , Huzur , Zikir , Mutluluk , HzMuhammed , İslam , müslüman , Kuran , Ayet , kuranıkerim , kabe , ibadet , Nefs , osmanlı , AllahaUlaşmayıDileyin , dua , peygamber , HzMevlana , peygamberimiz , insan , yunusemre , cennet , cehennem , sevgili , hadis MPL Tasavvuf Kanalı mpl.tv.tr

Bir Ayet: Tegabun 9: Toplanma günü için sizi topladığı zaman var ya, işte o gün, kimin aldandığının açığa çıkacağı aldanma günüdür. Kim Allah´a inanır ve yararlı iş yaparsa, Allah onun kötülüklerini örter ve onu, içinde ebedi kalacakları, altlarından ırmaklar akan cennetlere sokar. İşte büyük kurtuluş budur.